Plavací kruh Baby pomůcka na plavání pro miminka plavání kroužek plovací trenažér plovací kruh nafukovací dětský plovací kruh s plovácím sedátkem pro miminka od 10 měsíců B07RQKBY4F

  • Kč684,35 Kč1 546,46
  • Dostupnost: Na skladě

  • Kód výrobku: B07RQKBY4F


  • Protiskluzový a sklopný design – naše pomůcka na plavání je nejnovější model s pohodlnými bezpečnostními kalhotami. Udržujte své dítě bezpečně, aby se zabránilo překlopení nebo vyklouznutí.

  • Vysoká kvalita – Plovací kruh se skládá z ekologického PVC materiálu o tloušťce 0,25 mm. S nejedovatými, trvanlivými vlastnostmi. Proces a design odpovídají požadavkům mezinárodních bezpečnostních norem pro hračky.

  • Multisměrová ochrana – dvojité airbagy, nastavitelné ramenní popruhy, boční airbagy, bezpečnostní uzávěry, bezpečnostní kalhoty. Kompletní ochrana pro bezpečnost vašeho miminka, udržujte své dítě ve správné poloze, která zajišťuje optimální držení při plavání.

  • Jednoduché a přenosné – snadné nafouknutí a vyfouknutí, snadno se složí, plovoucí kruh se dodává s přenosným čerpadlem a úložným sáčkem, jednoduché skladování a transport.

  • Záruka kvality – všechny nafukovací airbagy jsou v nejlepším stavu, zabraňují nadměrnému nafouknutí a zlomení plaveckého kroužku. Brašna Brustairbag až 50% optimální. Každý z našich produktů byl podroben přísným testům. Kontaktujte nás, pokud zjistíte problémy s kvalitou.

velikost Large Záruka na životnost: Nabízíme vám záruku na životnost a 2 měsíce vrácení peněz. Pokud máte někdy problémy s Vaším plaveckým kruhem pro miminko, kontaktujte nás jednoduše pro bezplatnou výměnu nebo vrácení peněz. NBPOWER Baby plavecký kruh s ruční pumpičkou, přenosná úložná taška, materiál z PVC, ekologický materiál, dejte svému dítěti bezpečné, zdravé a šťastné léto! Pozor: ? Tato pomůcka na plavání není životně zachraňující přístroj. ? Používejte pouze v mělké vodě pod dohledem dospělých. ? Nechte své dítě plavat samo. Specifikace: Velikost: L Doporučený věk: 12–36 měsíců Vnitřní průměr: 16 cm Vnější průměr: 68 cm Hmotnost vhodné pro: 8–17 kg Materiál: PVC Ekologický materiál Rozsah dodávky: 1 x plavecký kruh pro miminko 1 x ruční pumpa 1 x úložná taška 1 x hadice (pro vzduchové třídy) 1 x německý návod k obsluze Udržujte se od ohně nebo ostrých předmětů. ? Po nafouknutí kroužku na plavání ji prosím odpojte do vody. Pokud dojde k bublinám. Nepoužívejte to.

Plavací kruh Baby pomůcka na plavání pro miminka plavání kroužek plovací trenažér plovací kruh nafukovací dětský plovací kruh s plovácím sedátkem pro miminka od 10 měsíců B07RQKBY4F