Potápěčské rukavice LAIABOR Premium neoprénové rukavice s vysokou elastickou rukavicí 1 5 mm pro sport ve vodě potápění plachtění surfování černé B07RV5M9GZ

  • Kč637,60 Kč1 727,93
  • Dostupnost: Na skladě

  • Kód výrobku: B07RV5M9GZ

Dostupné možnosti


  • Čtyři velikosti pro muže nebo ženy. tolerance rozměrů ±1 cm je přípustná díky elastickým materiálům. Šířka dlaně se měří od části vaší ruky mezi palcem a ukazováčkem až po základ malého prstu. Měli byste své dlaně lépe změřit než zvolit vhodnou velikost.

  • Neoprenové rukavice z prémiového kompozitu 3 mm z neoprenu a nylonu jsou ekologické, vysoce elastické, mají pozoruhodnou tepelnou izolaci a dlouhou životnost. Můžete efektivně zpomalit ztráty teploty rukou a chránit vaše ruce před poraněním ostrými předměty.

  • Upozornění: Lepené a slepené švy těchto neoprenových rukavic mohou zpomalit průnik vody a zlepšovat trvanlivost. Potápěčské rukavice není zcela vodotěsný produkt, ale vybavení vhodným k neoprenovému oděvu. Je nevyhnutelné, aby se centimetry protékaly protékají přes švy.

  • S protiskluzovým designem na dlani pro zvýšení tření při potápění a vytaženém designu na hřbetu ruky pro flexibilní tvar, který je vhodný pro potápění, surfování, šnorchlování, plavání, pláž a pro jiné druhy vodních sportů, ale díky materiálu není polyuretanová guma tvrdá.

  • Záruka Naše elastické neoprenové rukavice jsou plně testovány a spokojenost našich zákazníků je pro nás nejvyšší prioritou. Pokud máte dotazy, kontaktujte nás a my se s vámi spojíme 24 hodin.

Tento produkt lze snadno používat. Měli byste však dbát na to, aby rukavice stáhly z zápěstí, namísto toho, aby se táhly na prsty, aby se zachovala dlouhá životnost. Neperte v pračce. Omyjte studenou vodou, vzduch ve stínu, než při přímém slunečním záření. Můžete si uvědomit, že naše výrobky díky vlastnostem materiálu neoprenu a jeho výrobnímu procesu mají gumový hadřík, když otevřete obal. Můžete si také uvědomit, že naše výrobky mají díky vlastnostem materiálu neoprenu a požadavkům na balení a přepravu kolena. Po prvním použití a praní se podstatně redukují nebo navlékají, proto se nejedná o problémy s kvalitou.

Vlastnosti produktu:
Šířka dlaně: S: 7-8 cm / M: 8-9 cm / L: 9-10 cm / XL: 10-11 cm.
Materiál: 90% neopren a 10% nylon.
Oboustranná elastická nylonová tkanina, která je uprostřed laminována vysoce kvalitním neoprenem.
Barva výrobku: černá.
Teplý – 3 mm SCR neopren pro udržení tepla.
Elastické – elastické rukavice se lépe přizpůsobí vaší ruce. Užijte si pohodlí.
Protiskluzová – dlaně rukavic jsou protiskluzové, aby zvýšila vaši bezpečnost.
Lepené a slepené švy – s dlouhou životností a flexibilní, neopren se příjemně nosí a umožňuje dobrou zručnost prstů a vynikající přilnavost. Vhodné pro různé druhy vodních sportů.

Potápěčské rukavice LAIABOR Premium neoprénové rukavice s vysokou elastickou rukavicí 1 5 mm pro sport ve vodě potápění plachtění surfování černé B07RV5M9GZ